Inżynier Jakości ds. Dostawców (SQA)

Lumileds Poland S.A

Pabianice, łódzkie

Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy - innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.

Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów dla nowych uruchomień, modyfikacji i produkcji seryjnej;
  • Ciągłe monitorowanie jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań korygujących w przypadku nie spełnienia wymagań jakościowych;
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostawców;
  • Prowadzenie audytów procesu u dostawców;
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów;
  • Ścisła współpraca z inżynierami procesu i inżynierami jakości w zakresie komponentów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Miniumum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte w firmach produkcyjnych;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • Udokumentowana znajomość wymagań ISO/TS 16949;
  • Udokumentowana znajomość wymagań VDA 6.3;
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, MSA, CP, SPC, 8D;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Prywatą opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Osoby zainteresowane aplikowaniem na powyższe stanowiska prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy za pomocą opcji "Aplikuj", po prawej stronie ogłoszenia.