INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAW (SUPPLIER QUALITY ASSURANCE – SQA)

Formel D Polska Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAW

(SUPPLIER QUALITY ASSURANCE – SQA)

Zadania:

  • Planowe i systematyczne działania niezbędne do zapewnienia i spełnienia wymagań jakości materiałów i półproduktów używanych do produkcji,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych poprzez systematyczną pracę z dostawcą,
  • Monitorowanie trendów jakościowych w procesie (raporty, audyty),
  • Nadzór nad poziomem dostarczanych komponentów,
  • Wdrażanie procedur kontroli jakości dostarczanych części,
  • Zarządzanie reklamacjami dostawców oraz kontakt z dostawcą w celu poprawy jakości dostarczanych komponentów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive,
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikacje,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO TS 16949,
  • Znajomość rysunku technicznego (podstawy GDT),
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Znajomość standardów zatwierdzania procesu i podzespołów do produkcji PPAP/VDA2,
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów ( 8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram),
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku,
  • Możliwość pracy przy projektach dla czołowych producentów na światowym rynku branży Automotive,
  • Niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy),
  • Ogromny potencjał rozwojowo szkoleniowy,

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie całej dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Obowiązkowo prosimy podać:

  • Oczekiwania dotyczące wynagrodzenia,
  • Najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości