Inżynier jakości (branża Automotive lub Medyczna)

Molex Sp. z o.o.

Sulęcin k Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

•Rozpatrywanie reklamacji od klienta oraz składanie reklamacji d dostawcy

•Analiza raportów QN i 8D, nadzór nad wdrażaniem działań i sprawdzanie rezultatów

•Przeprowadzanie analiz jakościowych oraz zapewnienie niezbędnej dokumentacji jakościowej

•Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z niezgodnościami w wyrobie i procesie

•Zatwierdzanie wzorców i sporządzanie planów kontroli dla komponentów na potrzeby kontroli wejściowej

•Zatwierdzanie detali produkcyjnych (PPAP, FSIR)

•Udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych przygotowujących dokumentację jakościową (np. FMEA, PPAP)

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

•wyższego wykształcenia inżynieryjnego (preferowana specjalizacja zarządzanie jakością)

•znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

•Doświadczenia na podobnym stanowisku (min 3 lata), w przypadku inżyniera jakości medycznego oczekujemy doświadczenia z branży medycznej

•Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, SPC, FMEA, MSA, CP itp.)

Prezentacja firmy

Molex to amerykański koncern stanowiący część firmy KOCH. Światowy poten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój