Inżynier Jakości, Bielsko-Biała, General Electric

GE Energy Connections

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

GE Energy Connection działa w sektorze energetycznym poprzez rozwijanie technologii, pomagających lepiej i bezpieczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Z 7,3 miliardami dolarów zysku w 2013 roku jesteśmy jednym ze światowych liderów w transmisji, dystrybucji i konwersji energii. Biznes GE Energy, do którego w Polsce należą fabryki w Bielsku Białej, Kłodzku oraz Łodzi, to międzynarodowy lider w globalnej produkcji i sprzedaży urządzeń i aparatów mających zastosowanie w dystrybucji, ochronie, monitorowaniu, transformacji, przetwarzaniu energii niskiego i średniego napięcia oraz kompletnych rozwiązaniach procesów produkcyjnych i systemów automatyki sterowania.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości.

Obowiązki na stanowisku:

Wsparcie techniczne w procesie produkcyjnym w celu zapewnienia jakości i zgodności produktów

Zarządzanie procesem kontroli jakości materiałów produkcyjnych i produktów

Samodzielne prowadzenie analiz problemów

Planowanie i realizowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Statystyczne analizowanie trendów i wyników jakościowych

Inicjowanie i nadzorowanie działań ciągłego doskonalenia

Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcyjnych

Utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001

Wymagania

Kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki elektrotechnika, elektronika lub
automatyka)

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Doświadczenie w zakresie Lean Manufacturing mile widziane

Biegła znajomość j. angielskiego

Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością mile widziane

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria