Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Inżynier Jakości - Automotive

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Pomiary i analiza gotowych wyrobów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów,
  • Obsługa reklamacji klientów oraz wdrażanie akcji korygujących,
  • Analiza raportów 8D, nadzór nad wdrażaniem działań i sprawdzanie rezultatów,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Współudział przy wdrażaniu oraz zatwierdzaniu zmian w procesie,
  • Wsparcie w realizacji wytycznych dotyczących jakości procesów produkcyjnych,
  • Zatwierdzanie wzorców i sporządzanie planów kontroli dla komponentów na potrzeby kontroli wejściowej,
  • Zatwierdzanie detali produkcyjnych (PPAP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy związanej z kontrolą lub zapewnieniem jakości (min. 2 lata),
  • Co najmniej dobry poziom języka angielskiego,
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (np. FMEA, APQP, PPAP, SPC),
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl