Inżynier Instalator/Konstruktor do przeglądów budynków

PBI Administracja Sp. z o.o.

Stare Babice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PBI Administracja poszukuje osób chętnych do pracy przy przeprowadzaniu kontroli stanu technicznego obiektów, zarówno rocznych jak i pięcioletnich.
Zatrudnimy inżyniera/magistra budownictwa z uprawnieniami w specjalnościach: Konstrukcyjnej oraz Instalacyjnej.
Proponujemy zatrudnienie na pełny etat lub na zasadzie współpracy (działalność gospodarcza).

Wymagania

Wymagania
- tytuł inżynier lub magistra budownictwa
- uprawnienia nieograniczone
- doświadczenie w przeprowadzaniu przeglądów technicznych
- uprawnienia gazowe w przypadku instalatorów ( D lub E, bądź D i E )

Prezentacja firmy

PBI Administracja Sp. z o.o. powstała w roku 2005 jako jedna z pierwszyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie