Inżynier instalacji sanitarnych

EcoJura Sp. z o.o.

Częstochowa, 42-202, śląskie

Opis stanowiska pracy

EcoJura Sp .z o.o., firma z branży energii odnawialnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Inzynier instalacji sanitarnych

W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku wchodzić będzie między innymi:
- Identyfikowanie potrzeb klientów i ustalanie wymogów w zakresie instalacji sanitarnych, instalacji kolektorów słonecznych i pozostałych OZE;
- projektowanie instalacji sanitarnych;
- dokonywanie wycen robót instalacyjnych;
- identyfikowanie potrzeb dotyczących materiałów instalacyjnych;
- doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań technicznych instalacji sanitarnych, instalacji kolektorów słonecznych i pozostałych OZE;
- przygotowywanie ofert techniczno-handlowych;
- kontrola prowadzonych inwestycji zgodnie z przyjętymi harmonogramami;
- tworzenie dokumentacji technicznej;
- udział w radach budowy, spotkaniach koordynacyjnych i wizjach lokalnych;
- współpraca z firmami podwykonawczymi i kierownikami budów.

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności;
- możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami w branży;
- pracę w renomowanej firmie o silnym potencjale rozwoju

Wymagania

- wykształcenie wyższe: Inżynier Instalacji Sanitarnych;
- minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera sanitarnego;
- mile widziane uprawnienia budowlane;
- obsługa MS Office oraz programu Auto CAD;
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- zmysł techniczny;
- czynne prawo jazdy kat. B;
- samodzielność, elastyczność, własna inicjatywa, operatywność;
- odpowiedzialność, dbałość o powierzone materiały;
- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
- umiejętność pracy w zespole;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej i przyszłej rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Prezentacja firmy

Spółka EcoJura działa w branży energii odnawialnych w zakresie fotowolta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie