inżynier-handlowiec

Mercator

00-544 Warszawa, mazowieckie

Mercator

MERCATOR jest czołowym dostawcą elementów wyposażenia maszyn przemysłowych i urządzeń przemysłowych na rynku Polskim. Firma została założona w 1989 roku. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, Państwa nadbałtyckie, Białoruś, Ukrainę oraz Rosję. Odwiedź naszą stronę: www.mercator.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Mercator
Miejsce pracy: 00-544 Warszawa

Miejsce pracy:

Biuro : Warszawa - Centrum

mazowieckie

Opis firmy : Renomowana firma inżynierska z 27-letnią tradycją . Dostawca maszyn i osprzętu przemysłowego . Partner handlowy i przedstawiciel ważnych producentów europejskich .

Opis stanowiska : dobrze wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Warszawy

- Wdrażanie nowych technologii w zakładach przemysłowych . Porady techniczne .

- Korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim

- Obsługa programu komputerowego techniczno-handlowego

- Wyjazdy do klientów na terenie kraju

- Udział w targach przemysłowych krajowych i zagranicznych

Wymagania:

• wykształcenie techniczne , najlepiej wyższe

•  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

Dobre wynagrodzenie miesięczne w stabilnej i renomowanej firmie ( umowa o pracę ,

standardowe godziny pracy )

Wymagania:

  • • wykształcenie techniczne , najlepiej wyższe
  • • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •  kreatywność

Mercator