Inżynier Elektryk

P.H.U. Elbud

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z ponad 25– letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej poszukuje

osoby na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar pracy: cały etat

Zakres realizowanych prac:

1. Przygotowywanie i nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót
elektroenergetycznych prowadzonych przez firmę.
2. Współpraca z Kierownikiem
Budowy.
3. Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy.
4. Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (branża elektryczna) - stopień inżyniera

- roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- znajomość AUTOCad

- uprawnienia SEP

- umiejętność kosztorysowania

- prawo jazdy

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

• Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy

• Stabilną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji

• Rozwój zawodowy

• Szkolenia

• Możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny).

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe„ELBUD”, Piotr Kostrowski zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria