Opis stanowiska pracy

  • Udział w realizacji projektów z branży elektrycznej oraz AKPiA wraz z przygotowaniem dokumentacji projektowej
  • Współpraca przy przygotowywaniu wycen oraz ofert techniczno-handlowych
  • Opracowywanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich
  • Nadzór nad zakupami i dostawami materiałów związanych z realizacją projektu
  • Nadzór nad montażem i rozruchem instalacji
  • Zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym oraz handlowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu elektryki i AKPiA
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu E- Plan oraz Norma Pro/Zuzia

Prezentacja firmy

MTM Projekt Sp. z o.o. specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze inwesty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka