Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pilnie osoby na stanowisko Inżynier Elektryk.

Miejsce pracy: teren woj. śląskiego i małopolskiego

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym
Uprawnienia budowlane w w specjalności instalacyjnej sieci elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej nowocześnie zarządzającej Spółce
- stabilność zatrudnienia
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w budownictwie
- zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego w Firmie o ugruntowanej pozycji

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria