Opis stanowiska pracy

• Kosztorysowanie,

• Projektowanie instalacji elektrycznych (plany, schematy),

• Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

• Przygotowywanie projektów w programie AutoCAD,

• Opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji,

• Nadzór nad wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zawodowego rozwoju.

Wymagania

• Absolwent kierunku Elektrotechnika, Automatyka lub inżynier,

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu instalacji elektrycznych oraz przy kosztorysowaniu

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

• Dobra znajomość j. angielskiego,

• Zaangażowanie w pracę,

• Odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Spółka z branży elektroenergetycznej i teletechnicznej. Projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka