Inżynier elektryk rynek morski - projektant, nadzory, inspektor

Elbudmed

Trójmiasto, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku inżyniera elektryka na rynku morskim.

Uczestnictwo w projektach i budowach statków dla dużych armatorów.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonanie zaplanowanych zadań zgodnie z projektem, przepisami, standardami oraz dokumentacją techniczną.

Zakres pracy, w zależności od doświadczenia oraz preferencji, obejmował będzie:

- praca na projekcie (i/lub)

- nadzory na produkcji/budowie (lub)

- praca w charakterze inspektora

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w przyjaznej atmosferze, gdzie chętnie porozmawiamy o tym co możemy zaoferować.

Wymagania

1. Doświadczenie w pracy na rynku morskim min. 2 lata:

- jako projektant inst. elektrycznych/automatyki (i/lub)

- w nadzorach inst. elektycznych/automatyki na produkcji (lub)

- jako inspektor inst. elektrycznych/automatyki

2. Wykształcenie wyższe techniczne

3. Znajomość oprogramowania CAD

Prezentacja firmy

Projektowanie i realizacja inwestycji elektroenergetycznych na rynku ląd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria