Inżynier Elektryk Projektant

Biproen Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Opracowywanie, i uzgadnianie dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze, projekty budowlane,
koncepcje) zgodnie z wytycznymi projektowymi inwestora oraz obowiązującymi przepisami,
- Opracowywanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich,
- Wspieranie grup montażowych i rozruchowych w pracach obiektowych,
- Zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym,
- Poznawanie nowych rozwiązań technicznych.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacją,
- Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,
- Możliwość zdobycia niezbędnej praktyki do uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania
robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnika,
- Wiedza, podparta doświadczeniem w projektowaniu, z zakresu aparatury i systemów elektroenergetycznych WN/SN, układów wytwórczych energii elektrycznej (obwody pierwotne i/lubwtórne),
- Znajomość oprogramowania Eplan P8 i AutoCAD/ZWCAD,
- Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji terenowo-prawnej zgodnie z Prawem Budowlanym,
- Umiejętność prowadzenia i nadzorowania prac montażowych

Mile widziane:
- Znajomość kosztorysowania robót budowlanych (z wykorzystaniem programu Norma Pro),
- Znajomość j. angielskiego,
- Świadectwa kwalifikacyjnego E na stanowisku eksploatacji (min. powyżej 110kV),

Prezentacja firmy

BIPROEN Sp. z o.o. oferuje następujące usługi:<br/><br/>Usługi pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria