INŻYNIER ELEKTRYK, INŻYNIER ELEKTRONIK

Zamel Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i bieżące utrzymywanie kontaktów z klientami w kraju i zagranicą oraz za przeprowadzanie szkoleń technicznych dla Klientów

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka)
znajomość rynku urządzeń elektrotechnicznych
komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. rosyjskiego
komunikatywność i dyspozycyjność
umiejętność pracy w stresie
umiejętność pracy w zespole

Umiejętności:
znajomość obsługi programu MS Office, CRM
posiadanie prawa jazdy KAT „B”
umiejętność planowania i organizowania swoich działań
chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management