Inżynier Elektryk/ Elektrotechnik

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref.: IEE/003/ENO

Zadania:

  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty
  • Udzielanie wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej
  • Sporządzenie dokumentacji technologicznej dla pracowników na produkcji
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w terenie
  • Przygotowywanie raportów postępu robót oraz stanu zaawansowania projektów
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych podnoszących jakość procesów i wyrobów, wydajność produkcji, poziom bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w firmie produkcyjnej
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne - preferowany kierunek studiów - Elektrotechnika
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera (warunek konieczny: Excel, AutoCad)
  • Analityczny zmysł, skrupulatność i wnikliwość
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials