Opis stanowiska pracy

Prowadzenie napraw urządzeń powierzonych przez klientów (automatyka i elektronika przemysłowa m.in.: napędy, falowniki, zasilacze, panele operatorskie, monitory, PLC);

Analiza możliwych źródeł usterek;

Lokalizacja i diagnostyka usterek;

Naprawa urządzeń elektronicznych;

Prowadzenie rzetelnych notatek o przeprowadzonych naprawach w systemie;

Przygotowanie raportu z przeprowadzonej naprawy.

Wymagania

Wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego (absolwenci mile widziani) lub doświadczenia w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych;

Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;

Umiejętności posługiwania się narzędziami diagnostycznymi (multimetry, oscyloskop);

Umiejętności posługiwania się stacją lutującą i rozlutowującą;

Zdolności manualnych;

Umiejętności pracy w zespole;

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca BPO / outsourcing