Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość układów cyfrowych i analogowych,
  • bardzo dobra znajomość systemów wbudowanych,
  • bardzo dobra znajomość projektowania schematów i PCB,
  • dobra znajomość programowania C/C++,
  • dobra znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów,

Obowiązki:

  • projektowanie urządzeń elektronicznych,
  • tworzenie schematów i PCB,
  • analiza dokumentacji projektowych,

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • praca na pełen etat

opis dodatkowy:

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w 3City Electronics Sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w ofertach pracy jest 3City Electronics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Powyższe dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Kandydaci podają dane dobrowolnie i mają dostęp do ich treści oraz możliwość ich poprawiania.

Numer referencyjny: InzElek/11/2014

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą skupiającą wysoko wyspecjalizowanych inżynierów el... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria