Inżynier Elektronik

Ente Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie schematów elektrycznych i wielowarstwowych obwodów drukowanych wysokiej skali integracji
  • tworzenie firmware na wbudowane w układ elektroniczny mikrokontrolery, układy CPLD, FPGA
  • ścisła współpraca z zespołem elektroników oraz działem testów
  • tworzenie dokumentacji technicznej do hardware i firmware
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Wymagania

  •  umiejętność programowania w językach C i assembler dla mikrokontrolerów oraz znajomość VHDL
  • wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym
  • doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami Texas Instruments, Atmel, NXP, Microchip oraz znajomość struktur programowalnych CPLD/FPGA XILINX, ALTERA i Microsemi/ACTEL
  • umiejętność posługiwania się przyrządami laboratoryjnymi, pomiarowymi, wskaźnikami
  • gruntowna wiedza z zakresu projektowania elektroniki cyfrowej i analogowej pracującej z dużymi częstotliwościami
  • gruntowna wiedza z zakresu problematyki EMC oraz zjawisk fizycznych zachodzących w projektach hardware połączona ze znajomością zagadnień związanych z wytwarzaniem wielowarstwowych płyt PCB wysokiej skali integracji
  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • otwartość na wyzwania
  • język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów wyznaczających standardy branżowe
  • atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania
  • benefity: Medicover, Benefit

Prezentacja firmy

ENTE Sp. z o.o. to firma z branży IT, która zajmuje się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems