Inżynier elektronik na stanowisku Projektant lub Kierownik Produkcji

Netdraft

41-400 Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze:

Inżynier elektronik na stanowisku Projektant lub Kierownik produkcji

Opis stanowiska:

  • Projektowanie układów i urządzeń elektronicznych na podstawie wytycznych projektu.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Projetkowanie oraz testowanie układów prototypowych.
  • Realizacja projektów w całym cyklu rozwoju produktu, od koncepcji po produkcję.
  • Współpraca z działem produkcji, inicjowanie działań poprawiających efektywność.
  • Uruchamianie i wdrażanie układów elektronicznych do produkcji.
  • Monitorowanie procesu produkcji, podejmowanie decyzji w momencie zmian w planie produkcyjnym.
  • Praca pod presją czasu, ustalanie priorytetów w trakcie realizacji zamówień.
  • Utrzymywanie wymaganego standardu jakości podczas prowadzenia procesu produkcji, eliminowanie przyczyn reklamacji i strat.
  • Wyszukiwanie usterek i naprawa urządzeń elektronicznych.
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie eliminacji wad produkcyjnych.
  • Kontakt z dostawcami oraz kompletacja zamówień komponentów dla realizacji projektów.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Realizację ambitnych wyzwań.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • PRAKTYCZNA umiejętność projektowania układów elektronicznych.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami elektronicznymi.
  • Umiejętność montażu i demontażu elementów elektronicznych (SMD i THT).
  • Umiejętność samodzielnej naprawy i diagnozowania usterek urządzeń elektronicznych.
  • Umiejętność pracy z wykorzystaniem oscyloskopu, multimetru i komputera.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z projektowaniem bądź serwisem urządzeń elektronicznych.

Prezentacja firmy

Hosting<br/>Rejstracja domen<br/>Tworzenie serwisów WWW<br/>Progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji