Inżynier elektronik - konstruktor

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia

Zielonka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- samodzielne realizowanie projektów elektronicznych i przy współpracy z inżynierami   mechanikami
- tworzenie schematów elektronicznych i projektów płytek PCB
- programowanie i obsługa mikroprocesorów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- praktyczna znajomość techniki mikroprocesorowej (min. jednej rodziny   mikroprocesorów, np. AVR)
- umiejętność programowania mikroprocesorów w wybranym języku (assembler/C)
- praktyczna umiejętność projektowania PCB
- programowanie systemów Embedded,
- umiejętność czytania i tworzenia schematów połączeń instalacji elektronicznych i   elektromechanicznych,
- umiejętność posługiwania się elektroniczną aparaturą pomiarową,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się   dokumentacją techniczną
- umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista

Mile widziane

- znajomość środowiska do programowania mikroprocesorów AVR Studio lub IAR   System
- znajomość programu do projektowania płytek drukowanych Protel/Altium Designer
- znajomość środowiska LabView i umiejętność tworzenia w nim aplikacji
- praktyczna znajomość układów programowalnych FPGA i procesorów sygnałowych
- umiejętność projektowania okablowania w programie 3D.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia jest jednostką naukową. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne