inżynier ds. jakości/zgodności produktów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Pile, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 28609
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie procesem oceny zgodności wyrobów z obowiązującymi normami międzynarodowymi, przepisami prawa polskiego oraz specyfikacją firmy w zakresie bezpieczeństwa, parametrów funkcjonalnych, RoHS, REACH
  • tworzenie raportów dotyczących zgodności wyrobów
  • nadzór nad archiwizacją i dystrybucją dokumentacji w zakresie zgodności produktów
  • monitorowanie i analizowanie zmian w bazie BOMcheck
  • rejestracja/notyfikacja substancji w ECHA
  • opracowywanie planów kontrolnych badania zgodności wyrobów
  • opiniowanie wniosków i zapytań z wewnątrz organizacji jak również od klientów, w zakresie systemu oceny zgodności, opracowywanie wymaganych raportów
  • organizowanie narad dotyczących zgodności produktów, wydawanie poleceń akcji korekcyjnych oraz ich koordynowanie
  • uczestniczenie w audytach klientowskich i audytach, przeprowadzanych przez zewnętrzne jednostki certyfikujące
  • opiniowanie i kontrola dokumentacji mającej wpływ na zgodność wyrobu i spełnianie wymagań norm międzynarodowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu sposobu oceny zgodności produktów
  • prowadzenie benchmarkingu z organizacjami wewnątrz i na zewnątrz firmy w zakresie zgodności wyrobów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (kierunek chemia lub fizyka)
  • mile widziane około dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wiedza z zakresu podstaw statystyki

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)