Opis stanowiska pracy

Od 1995 roku funkcjonujemy w branży ICT jako jeden z czołowych integratorów rozwiązań IT w kraju. Doświadczenie naszego zespołu to kilkaset zrealizowanych projektów. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową. Wśród naszych klientów jest kilkadziesiąt firm z listy Top 500 największych polskich przedsiębiorstw i dużych instytucji publicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. wdrożeń

Nr referencyjny: LO/INŻ – miejsce pracy Łódź

WAW/INŻ – miejsce pracy Warszawa

Kogo szukamy ?

Prawdziwego pasjonata informatyki, zainteresowanego dalszym rozwojem w obszarze rozwiązań sprzętowo-software’owych (serwery, sieci, storage, systemy operacyjne, wirtualizacja, backup danych).

Główne zadania:

  • udział w realizacji projektów informatycznych;
  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi rozwiązań IT;
  • konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów;

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie o specjalności informatyka, telekomunikacja lub pokrewne;
  • doświadczenia we wdrażaniu systemów IT - min 2 lata;
  • praktyczna znajomość technologii informatycznych (sieci LAN/WAN, data storage, Windows Server w tym usługa Active Directory, serwery bazodanowe MS SQL, rozwiązania backup’owe, wirtualizacja – VMware, Hyper-V);
  • umiejętność pracy w zespole oraz wspierania innych;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B;

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie certyfikatów kompetencyjnych HPE, Cisco, inne;

Oferujemy:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej rozwijającej się firmie, niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia wraz dostępem do ścieżki certyfikacyjnej;
  • dostęp do najnowszych technologii w branży ICT;

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'''

Prezentacja firmy

Firma FAST istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca IT - Konsulting