Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna)
  • jesteś absolwentką/em wyższej uczelni technicznej (kierunek automatyka/elektronika/mechanika)
  • potrafisz programować sterowniki przemysłowe SIEMENS S7
  • znasz zagadnienia z obszaru elektroniki i automatyki przemysłowej
  • znasz zagadnienia z obszaru energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • masz uprawnienia SEP do 1 kV

I jesteś zainteresowana/y:

Rozwojem zawodowym w obszarze utrzymania ruchu w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji
  • opieka i nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym
  • konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
  • uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, premie)
  • duży poziom samodzielności i wpływu na strategię zakupową firmy
  • udział w procesie produkcji wyrobów dla marki Toyota i BMW

Prezentacja firmy

INVENIO QD sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne