Inżynier ds. Testów

Workforce Logiq

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Forma współpracy: B2B

Opis stanowiska:

• Analiza i planowanie działań w zakresie testów, w tym opracowanie scenariuszy testowych, utrzymanie dokumentacji testów i udział w przeglądach jakości

• Tworzenie przypadków testowych oraz specyfikacji

• Przeprowadzanie testów aplikacji desktopowych oraz aplikacji mobilnych

• Przeprowadzanie testów manualnych, funkcjonalnych i automatycznych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży telekomunikacyjnej

Doświadczenie w prowadzeniu testów aplikacji desktopowych i urządzeń mobilnych jest konieczne

• Znajomość różnych metod testowania

• Praktyczna znajomość Selenium WebDriver będzie dodatkowym atutem

• Certyfikat ISTQB jest mile widziany

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

• Komunikatywność, zdolności interpersonalne, kreatywność

Oferujemy:

• Elastyczne formy zatrudnienia: B2B

• Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży;

• Dostęp do najnowocześniejszej technologii;

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości