Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.
to znany na rynku producent złącz elektrycznych , światłowodowych i wiązek
kablowych oraz jeden z największych dystrybutorów podzespołów
elektroniczny, złącz i elementów do produkcji wiązek.

W związku z rozwojem działu zakupów poszukujemy kandydatów
na następujące stanowisko:

Inżynier ds. Testów Elektroniki

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Podstawowe obowiązki:

  • Tworzenie urządzeń testujących komponenty elektroniczne
  • Testowanie nowych podzespołów i rozwiązań technicznych
  • Analiza układów elektronicznych po testach
  • Uruchamianie modułów i urządzeń elektronicznych
  • Tworzenie procedur i dokumentacji testowej
  • Udział w innych procesach firmy
  • Nadzorowanie testów środowiskowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika lub pokrewne
  • 2-3 lata doświadczenia w produkcji elektroniki
  • Znajomość procesów produkcyjnych elektroniki
  • Znajomość komponentów elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się i sporządzania dokumentacji technicznej (testy, raporty, specyfikacje)
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym (mierniki, oscyloskopy, generatory, inne)
  • Znajomość zasad z zakresu procedur ESD
  • Znajomość zasad prawidłowego lutowania
  • Umiejętność ręcznego, precyzyjnego lutowania (SMD)
  • Znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość do uczenia się.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość Altium Designer Viewer
  • Znajomość DWG True View
  • Znajomość Autodesk Design Review
  • Znajomość kryteriów dopuszczalności wg standardu IPC-610 i IPC-620
  • Aktualny certyfikat IPC 610 lub IPC 620
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole
Jesteś gotowy na nowe wyzwania? DOŁĄCZ DO NAS !!!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z podaniem nr referencyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.