Inżynier ds. Systemów Jakości / System Quality Engineer

Antal Engineering & Operations

Częstochowa, śląskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

• Nadzoruje utrzymanie Systemu Jakości zgodnie z wymaganiami ISO/TS 16949 i wymaganiami Klientów,

• Odpowiada za zarządzanie Systemem Jakości (właściciel procesu – projektuje przebieg i realizację procesu, monitoruje wskaźniki procesu lub wskazuje inną osobę, która będzie monitorowała proces, organizuje działania korygujące; odpowiada za ciągłe doskonalenie procesu),

• Nadzoruje i komunikuje wszelkie zmiany / aktualizacje w lokalnym Systemie Zarządzania Jakością i Środowiskiem,

• Przeprowadza wewnętrzne audyty systemu na terenie zakładu,

• Przeprowadza wewnętrzne audyty systemu na terenie innych zakładów według harmonogramu Grupy

• Nadzoruje i weryfikuje skuteczność działań wynikających z audytów systemu (wewnętrznych i zewnętrznych),

• Koordynuje Audyty Certyfikujące – (jest osobą kontaktową dla jednostek certyfikujących),

• Przygotowuje plan i nadzoruje realizację wewnętrznych audytów procesu i produktu (koordynacja prac audytorów wewnętrznych),

• Przeprowadza audyty procesu produkcyjnego,

• Nadzoruje realizację działań wynikającą z audytów systemu, procesu produkcyjnego i audytu produktu,

• Przeprowadza analizę przyczyn dla powtarzających się niezgodności,

• Planuje i realizuje szkolenia dotyczące Systemu Zarządzania Jakością,

• Nadzoruje archiwizację zapisów wynikających z Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w zakresie Systemów Zarządzania Jakością,

• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,

Praktyczna znajomość wymagań ISO/TS 16949,

Wiedza z zakresu zarządzania jakością: 8D, SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, PSW, CSR,

• Doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia wewnętrznych audytów Systemu i procesu [audytor wewnętrzny],

• Umiejętność pracy zespołowej w dynamicznie zmieniających się otoczeniu,

• Umiejętność tworzenia planów działań i nadzorowania ich realizacji,

• Zdolności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl