Inżynier ds. Sprzedaży i Rozwoju

Human & Hunter Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

Zadania:

  • Samodzielna realizacja planów sprzedażowych na terenie całej Polski,
  • z wykorzystaniem wiedzy z zakresu branży tworzyw sztucznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Wsparcie działań promocyjnych firmy oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku
  • Raportowanie aktywności
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych i/lub stalowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum C1
  • Doświadczenie handlowe
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Dynamizm w działaniu
  • Nastawienie na realizację celu z uwzględnieniem potrzeb Klienta
  • Komunikatywność i otwartość
  • Idealna organizacja czasu pracy
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo Jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę dla międzynarodowej firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Szkolenia wdrażające
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.