Inżynier ds. serwis przekładnie zębate środki smarne

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1090200

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, lidera w branży doradztwa technicznego i kompleksowych usług w obszarze specjalistycznych środków smarnych w związku z nowym projektem rozwoju inżynieryjnej grupy eksperckiej na terenie Polski obsługującej Klientów firmy zlokalizowanych na terenie Polski, Czech i Słowacki poszukujemy osoby chcącej rozwijać się na stanowisku: Inżynier ds. serwis przekładnie zębate środki smarne.

Zakres obowiązków:
  • gotowość do odbycia kompleksowych szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku Inżyniera serwisu
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego, utrzymania i serwisu przekładni zębatych w obszarze doboru środków smarnych
  • wyjazdy do Klientów na terenie Polski, Słowacji, Czech celem dostarczenia rozwiązań technicznych w obszarze doboru środków smarnych, past, środków antykorozyjnych
  • odpowiadanie na bieżące zapytania klientów i przeprowadzanie szkoleń technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • raportowanie wyników pracy

Wymagane:
  • wykształcenie techniczne (Inżynier Mechanik lub pokrewne )
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika Utrzymania Ruchu lub Inżyniera Serwisu
  • praktyczna wiedza z obszaru obsługi i konserwacji przekładni zębatych
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną
  • gotowość do częstych podróży służbowych (Polska, Czechy, Słowacja)

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowy system szkoleń
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (międzynarodowe środowisko pracy)
  • możliwość budowania kariery w międzynarodowych strukturach firmy
  • codzienny kontakt z grupą ekspertów pracującymi nad najbardziej innowacyjnymi i niszowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • niezbędna narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, wysokiej klasy sprzęt, samochód służbowy, także do użytku własnego)

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy