Inżynier ds. projektowania i kalkulacji FEM

Agencja Headhunters

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy, realizującej projekty w Polsce i zagranicą, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i przeprowadzanie kompleksowych obliczeń symulacji wytrzymałościowych urządzeń dźwigowych i transportowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pomoc w relokacji dla osób spoza regionu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania z użyciem oprogramowania CAD i przeprowadzania obliczeń wytrzymałościowych metodą FEM przy użyciu programu ANSYS
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca kontakt w międzynarodowym środowisku
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbycia zagranicznego szkolenia w siedzibie firmy w Danii
  • Samodzielność, zaangażowanie

Preferujemy osoby zamieszkałe w Szczecinie lub okolicach.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria