Inżynier ds. produkcyjnych systemów informacyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań , wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Aktualnie dla naszego klienta z branży automatyki kolejowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
• Utrzymanie i rozwój systemów produkcyjnych,
• Wsparcie służb technicznych w zakresie oprogramowania i optymalizacji systemów produkcyjnych,
• Utrzymanie i rozwój systemów prezentacji danych (m.in. SlideShow, FP Compration, Lebeling E80), monitoringu wizyjnego Milestone, infrastruktury systemów produkcyjnych (sieć LAN, WLAN, Meru, ModBus),
• Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji systemów i efektywnego ich wykorzystywania w działalności przedsiębiorstwa, usuwanie awarii i ich skutków,
• Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie projektowania i wdrażania nowych systemów,
• Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji wspomagających procesy w przedsiębiorstwie,
• Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystania produkcyjnych systemów IT.

Wymagania:
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy w dziale IT w firmie produkcyjnej,
• Wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki, elektroniki lub informatyki – warunek konieczny,
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Dobra znajomość systemów operacyjnych: Microsoft, Linux oraz programów: MS Excel, MS Access, technologii Ethernet LAN, WLAN, VLAN,
• Wiedza teoretyczna i praktyczna znajomość programowania w języku VBA, C#, SQL oraz pisania skryptów w środowisku MS Windows i Linux,
• Gotowość do podroży służbowych (krajowych i zagranicznych) w wymiarze 1-2 tygodni w ciągu roku,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę agencyjną na okres roku z możliwością kontynuacji zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
• Współpracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową od początku sierpnia br.,
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniu zagranicznym dla osób wyróżniających się dużym zaangażowaniem w powierzone zadania,
• Pracę w firmie o znanej i ugruntowanej pozycji na rynku,

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.