Inżynier ds. produkcji

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Główne zadania:

  • wdrożenie i stały nadzór nad funkcjonowaniem standardów i narzędzi 5S;
  • przeprowadzanie audytów 5S;
  • wdrażanie narzędzi LEAN dostosowanych do produkcji;
  • organizacja i optymalizacja stanowisk pracy;
  • wdrażanie usprawnień wraz z zespołem interdyscyplinarnym;
  • przygotowywanie instrukcji dotyczących opisów stanowisk pracy oraz innych instrukcji systemowych;

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku inżynierskim (mile widziane w branży lakierniczej);
  • doświadczenia w zakresie optymalizowania procesów produkcyjnych;
  • znajomości narzędzi 5S;
  • mile widziana znajomość zagadnień LEAN oraz TPM;
  • mile widziana znajomość procesów lakierniczych;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę oraz dodatki za dyspozycyjność, pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku, a dodatkowe bonusy to:

  • bezpłatny transport dla pracowników
  • pakiety ubezpieczeniowe w PZU I Allianz
  • bezpłatna opieka medyczna
  • dofinansowanie programu Multisport
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • bony świąteczne
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników
  • wyprawka dla żaka
  • udział w piknikach rodzinnych
  • udział w zakładowych wycieczkach: rowerowe, w góry, na narty, na połów ryb
  • coroczne szczepienia przeciwko grypie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników