Inżynier ds. Planowania Jakości

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania:

  • planowanie jakości od wymagań wstępnych
  • reprezentowanie jakości w nowych projektach
  • analiza danych jakościowych (wymagań klienta) podczas wdrażania projektu (rysunki, normy, specyficzne wymagania klienta)
  • przygotowywanie Control Planów, instrukcji jakościowych oraz kart kontrolnych w fazie wdrażania projektu,
  • ustalanie z klientem wymagań dotyczących uwolnień części podczas etapu wdrażania
  • szkolenie służb kontroli jakości z wymagań klienta
  • przygotowywanie FMEA we wstępnej fazie projektu
  • ustalanie z klientem wymagań jakościowych w trakcie wdrażania projektu
  • spotkania z klientem w sprawach jakościowych nowych produktów
  • analiza błędów podczas wstępnych produkcji
  • uczestnictwo podczas próbnych serii w dedykowanych wtryskowniach / narzędziowniach w Europie i na świecie
  • przygotowywanie IMDS (rejestracja produktów w bazie)
  • przygotowywania planów jakości w porozumieniu z klientem
  • ścisła współpraca z działem projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w planowaniu jakości w branży produkcyjnej minimum 2 lata
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi Microsoft Office
  • znajomość narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, 8D, Ishikawa, Problem solving).
  • znajomość norm VDA 6.1 i/lub ISO 9001:2015

Pożądane kompetencje miękkie:

  • komunikatywność, umiejętność słuchania
  • identyfikowanie problemów oraz znajdowanie optymalnego rozwiązania
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko pracy w Dziale Zapewnienia Jakości
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • świadczenia socjalne, m.in. dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.