Inżynier ds. obrotu i dystrybucji energii w spółce energetycznej

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Inżynier ds. obrotu i dystrybucji energii w spółce energetycznejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • analiza produktów obecnych i nowych producentów/ dostawców i nawiązanie z nimi kontaktów w zależności od potrzeb lokalnego rynku
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • rozpoznanie aktualnej bazy klientów, poszerzenie rynku zbytu poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy
  • negocjowanie z kontrahentami warunków współpracy
  • analiza rynku energetycznego
  • opracowywanie ofert
  • wsparcie techniczne dla pozyskiwanych zamówień
  • wsparcie sieci i koordynowanie działań sprzedażowych oraz doradztwo techniczne
  • analiza oraz rozwój rynku i produktu, współpraca z dostawcami i producentami (wybór, negocjacje)
  • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy zespołem a innymi dzxiałami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne
  • wieloletnie doświadczenie związane z Energetyką Zawodową w dziale handlowym w firmie z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej bądź w dużej firmie będącej odbiorcą
  • rozwinięte umiejętności oraz znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami (odbiorcami)
  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i organizacyjne
  • wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • wiedza i doświadczenie w branży energetycznej
  • znajomość rynku elektroenergetycznego OSD, TPA
  • znajomość Prawa Energetycznego, procedur uzyskiwania koncesji dystrybucyjnych i obrotu energią
  • znajomość procedury uzgadniania taryf dystrybucyjnych i obrotu energią
  • wysoka kultura osobista
  • pewność siebie, entuzjazm, sumienność w realizacji powierzonych celów

Oferujemy:

  • ciekawą oraz stabilną pracę
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie premiowane wynikami pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.