Inżynier ds. Obliczeń CAE / MES

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Szansa na rozwój zawodowy na samodzielnym, nowo utworzonym stanowisku w jednej z najbardziej uznanych firm w Legnicy
  • Doświadczeni Inżynierowie Obliczeń poszukiwani!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zatrudniająca niecałe 1000 osób.

Opis stanowiska

  • Praca w Dziale Konstrukcji liczącym 10 osób
  • Analizy statyczne i zmęczeniowe produktów oraz komponentów (przede wszystkim dla branży grzewczej)
  • Analizy FEM, MES, CFD w programie Ansys
  • Budowa modeli symulacyjnych, ustalanie kryteriów wytrzymałościowych dla wszystkich grup oraz elementów produktu
  • Tworzenie list kontrolnych do obliczeń CAE
  • Analizy w oparciu o dyrektywy i normy EN ISO
  • Przygotowywanie raportów z analiz CAE

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze obliczeń CAE (FEM, MES oraz mile widziane CFD)
  • Znajomość j. angielskiego (poziom min. B1); znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość programu Ansys; znajomość programu Catia będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Karta emerytalna
  • Karta sportowa Multisport
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page