Opis stanowiska pracy

Informujemy, że w chwili obecnej do CNH Polska Sp z o.o.poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. logistyki. Opis stanowiska poniżej:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Organizacja i implementacja przepływów logistycznych wewnątrz zakładu;

· Organizacja stanowisk pracy w obszarze produkcji od strony zabezpieczenia logistycznego;

· Projektowanie rozwiązań w zakresie logistyki wewnętrznej mające na celu obniżenie kosztów wytwarzania oraz sprawne przemieszczanie i magazynowanie materiałów;

· Ciągłe doskonalenie procesów logistycznych zgodnie z metodologią Kaizen i WCM (World Class Manufacturing);

· Analiza kosztów logistycznych oraz wdrażanie projektów obniżających koszty logistyczne;

· Szkolenie i rozwój pracowników CNH z narzędzi i metodologii WCM;

· Aktualizacja danych i prowadzenie podległych tablic filarowych;

· Wyodrębnianie, w ramach projektów logistycznych, kluczowych procesów; mapowanie strumienia wartości; wyodrębnienie źródeł marnotrawstwa i wdrożenie planów ich eliminacji – sporządzenie mapy stanu przyszłego;

· Przygotowywanie raportów;

· Przygotowywanie prezentacji dotyczących wdrożonych działań;

· Nadzór nad metodą 5S w podległym obszarze;

Wymagania

WYMAGANIA STAWIANE PRACOWNIKOWI:
· Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki studiów związane z logistyką, zarządzaniem produkcją)
· Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki, planowania produkcji, inżynierii procesów;
· Wiedza z zakresu Lean Manufacturing;
· Znajomość filozofii Kaizen;
· Umiejętność wykorzystania narzędzi takich jak: Analiza Pareto, Diagram Ishikawy, 5xW oraz znajomość technik rozwiązywania problemów;
· Bardzo dobra znajomość pakietu Office;
· Umiejętność czytania rysunku technicznego;
· Mile widziana znajomość programu AutoCAD lub innego programu wspierającego komputerowe projektowanie;
· Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów;
· Inicjatywa i kreatywność;
· Nastawienie na osiągnięcia;
· Samodzielność i terminowość;
· Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność współpracy z osobami z różnych działów firmy;
· Bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Firma CNH Industrial Polska Sp. z o. o. w Płocku należy do global... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji