Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i renomowanej marce, poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier ds. jakości

Nr ref.: 40803
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za kontrolę, testy i badania wyrobów
  • zwalnianie wyrobu do obrotu
  • zwalnianie półproduktów i surowców do przerobu
  • akceptowanie bądź odrzucanie badanych materiałów wyjściowych, opakowaniowych i produktów pośrednich
  • eliminowanie błędów jakościowych
  • walidacja i kwalifikacje
  • dokumentowanie prowadzonych działań
  • przeprowadzanie audytów zgodności systemów wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Zapewnienia Jakości
  • umiejętność posługiwania się w praktyce narzędziami i technikami jakościowymi
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • swobodne posługiwanie się programami pakietu Office
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność

Oferta:
  • praca w firmie o globalnym zasięgu i rozpoznawalnej marce
  • możliwość doskonalenia zawodowego i poszerzania wiedzy, m.in. z zakresu norm jakościowych
  • zatrudnienie w formie umowy pracę przez podmiot zewnętrzny
  • wysokie standardy pracy i przyjazna kultura organizacyjna
  • wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)