Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • znasz standardy zatwierdzania procesu i części do produkcji (VDA2, PPAP)
  • swobodnie posługujesz się metodami FMEA, SPC, APQP
  • znasz metody rozwiązywania problemów na produkcji (5 WHY, 8D, QRQC, Kepner-Tregoe)
  • komunikujesz się w języku niemieckim lub angielskim
  • jesteś absolwentem studiów technicznych

I jesteś zainteresowana/y:

Intensywnym rozwojem zawodowym w obszarze jakości produkcji / procesu w międzynarodowej firmie:

  • zarządzanie jakością procesu i produkcji na powierzonym obszarze
  • bezpośredni nadzór nad procesem zatwierdzania wyrobu i procesu produkcyjnego
  • kontrolą jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i metali
  • udziałem w obsłudze reklamacji oraz rozwojem narzędzi jakościowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej
  • udział w intensywnym rozwoju zakładu produkcyjnego, w oparciu o najwyższe standardy
  • międzynarodowe środowisko pracy, nowoczesną infrastrukturę i dogodną lokalizację
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

Prezentacja firmy

INVENIO QD sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne