Opis stanowiska pracy

Drumet Liny i Druty Sp. z o.o. jest strategicznym podmiotem amerykańskiej grupy WireCo. Naszą ambicją jest ciągły rozwój i profesjonalizm we wszystkim co robimy.

Ze względu na rozwój naszej firmy poszukujemy Inżyniera ds. Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z różnymi działami firmy oraz zewnętrznymi jednostkami w zakresie jakości produktów,
  • Inicjowanie działań korekcyjnych, korygujących i zapobiegawczych błędom jakościowym,
  • Prowadzenie spraw związanych z reklamacjami zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Identyfikacja przyczyn reklamacji w oparciu o badania mechaniczne i analizę mikrostruktury,
  • Tworzenie, nadzorowanie, uaktualnianie dokumentacji jakościowej dla wyrobu i procesu, wdrażanie systemów ułatwiających kontrolę jakości,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, metalurgia,
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów (8D, 5 WHY, FISH BONE)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność argumentowania, samodzielność,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ścieżce specjalisty lub menadżera,
  • pracę w dużej międzynarodowej korporacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Prezentacja firmy

DRUMET jest znanym producentem prężnie działającym w branży metal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości