Inżynier ds. Jakości Dostawców

Antal Engineering & Operations

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Rozwinięcie strategii zapewniania jakości u wszystkich dostawców,
  • Udział w procesie oceny dostawców,
  • Analiza krytyczności dostawców pod kątem ciągłości i poziomu jakości dostaw, wskazywanie dostawców, z którymi współpraca nie jest efektywna,
  • Audytowanie dostawców,
  • Dostarczanie dostawcom wymagań jakościowych i specyficznych,
  • Zatwierdzanie dostawców i poddostawców podczas wprowadzana nowych produktów /procesów,
  • Ustalanie z dostawcami szczegółów umów jakościowych,
  • Uzyskiwanie oraz ewidencja PPAP komponentów, jeśli wymagane,
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania detali produkcyjnych (PPAP),
  • Inicjowanie i nadzór wprowadzania długo i krótkoterminowych działań korygujących.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • Znajomość normy ISO/TS 16949,
  • Wiedza teoretyczna z zakresu zarządzania jakością oraz znajomość narzędzi jakościowych (np. 8D, PPAP),
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość SAP,
  • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl