Inżynier ds. instalacji sanitarnych

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budownictwa przemysłowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

IIS/KJ/07/GL

Zakres obowiązków:

• Nadzorowanie placu budowy

• Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji

• Przygotowywanie obmiaru postępu robót

• Koordynowanie prac podwykonawców

• Nadzór i kontrola nad postępami prac

• Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców

• Przeglądy ilościowe

• Koordynowanie harmonogramów

• Kontrola kosztów

• Kontrola oraz dokumentowanie jakości

• Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie

• Sporządzanie raportów projektu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w budownictwie przemysłowym)

• Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji i sieci sanitarnych

• Energia, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (możliwa współpraca na kontrakt dla osób zainteresowanych)

• Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach

• Benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:
mp@bergman-engineering.com