Opis stanowiska pracy

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego długoletniego Klienta, belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji dań gotowych, pilnie poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

INŻYNIER DS. INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

  • Planowanie i nadzór nad realizacją kolejnych etapów inwestycji pod kątem instalacji fabrycznych – branża agro-spożywcza,
  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji przemysłowych,
  • Zarządzanie i koordynowanie ogółem prac w zakresie: projektowania, zakupów technicznych, instalacji i montażu, testów i odbiorów urządzeń technicznych i systemów instalacyjnych,
  • Nadzór i koordynacja prac instalacyjnych,
  • Tworzenie harmonogramów realizacji projektu,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Prowadzenie projektów związanych z rozbudową infrastruktury.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji),
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w branży agro-spożywczej mile widziane.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1),
  • Kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria