Inżynier ds Infrastruktury

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Nysa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukunemy Inżyniera ds infrastruktury.
Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.

Główne obowiązki:
Koordynowanie programu zarządzania mediami według systemu ISO 50001 łącznie z prowadzeniem niezbędnej dokumentacji i cykliczną certyfikacją systemu
Koordynowanie programu ochrony środowiska według systemu ISO 14001 łącznie z prowadzeniem niezbędnej dokumentacji i cykliczną certyfikacją systemu
Prowadzenie nadzoru nad gospodarką odpadami włącznie z prowadzeniem raportowania do jednostek zewnętrznych oraz kontaktem z odbiorcami odpadów.
Wspieranie procesów inwestycyjnych związanych z infrastrukturą przez przygotowanie dokumentacji dla właściwych urzędów, prowadzenie konsultacji technicznych z potencjalnymi wykonawcami.
Koordynowanie bieżących kontroli i przeglądów technicznych
Zarządzanie procesem eksploatacji środka trwałego w całym cyklu życia

Wymagania

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
Znajomość systemów zintegrowanych (SAP, ROSS)
Nastawienie na współpracę i orientacja na cele
Dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria