Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej o rozpoznawalnej i uznanej marce - poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. FMEA

Nr ref.: 40743
Praca stała
Lokalizacja: okolice Bolesławca

Zakres obowiązków:
  • czynny udział w rozwoju działań FMEA oraz audytach
  • archiwizowanie dokumentów związanych z FMEA, planów produkcji i planów kontrolnych
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z FMEA
  • praca z typowym oprogramowaniem wykorzystywanym w FMEA
  • aktualizowanie dokumentacji działu UR (plany przeglądów, instrukcje pracy itp.)

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z technologią produkcji
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami FMEA
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca codzienne funkcjonowanie w międzynarodowej organizacji
  • znajomość wymagań jakościowych dla branży motoryzacyjnej oraz norm środowiskowych
  • praktyczna znajomość TPM

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre warunki pracy i płacy
  • dodatki premiowe
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)