Opis stanowiska pracy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części.

Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

W związku z rozwojem firmy oraz dużą liczbą nowych projektów do Działu Inżynierii Wydziału Odlewni i Wydziału Tłoczni poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych poprzez wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing takich jak: 5S, Kaizen, SMED, TPM
  • Współpraca z działami operacyjnymi w celu poszukiwania oszczędności w zakresie kosztów zmiennych i stałych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • Nadzorowanie realizacji projektów, dbanie o ich terminowość i raportowanie do przełożonych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Przynajmniej roczne doświadczenia w pracy przy usprawnianiu procesów produkcyjnych zgodnie z filozofią Lean Manufacturing;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomości narzędzi Lean Manufacturing;
  • Wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;

Wymagania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w branży automotive
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową MultiSport

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta