Inżynier ds. automatyki zabezpieczeniowej

Energy Process

41-946 Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

ENERGY PROCESS -jesteśmy jednym  z czołowych polskich wykonawców z zakresu modernizacji, budowy i remontu stacji elektroenergetycznych.

Lata dowiadczeń na rynku elektroenergetyki, a także kolejne zamknięte z sukcesem projekty powodują ciągły rozwój i inwestycję w naszą markę. Kolejnym ważnym dla nas krokiem, który sprawia, że aktualnie poszukujemy kondydatów na stanowiko: inżynier ds. zabezpieczeń; jest zbudowanie dowiadczonej załogi, która będzie głownym filarem naszej firmy.

Zakres zadań:

  • programowanie zabezpieczeń przekaźnikowych różnych producentów
  • wykonywanie pomiarów odbiorczych i okresowych
  • wykonywanie rozruchów całych stacji WN i SN
  • porządzanie dokumentacji i protokołów pomontażowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- elektrtechnika
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • wiedza z zakresu budowy urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych WN i SN
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza i umiejętności z zakresu wykonywania pomiarów elektrycznych i uruchomień obiektów elektroenergetycznych
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B
  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku Eksploatacji wraz z pomiarami ochornnymi

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwośc awansu zawodowego

Prezentacja firmy

ENERGY PROCESS - Budujemy Polską Energetykę

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Bez terminowa
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria