Inżynier dospraw form wtryskowych

OTTO Work Force

Gniezno, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gniezno

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Dla naszego Klienta, producenta metalowych okuć i plastikowych części do okien, OTTO HR Solutions poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier do spraw form wtryskowych

Główne zadania:

• nadzór nad wykonywaniem, naprawami oraz przeglądami form wtryskowych
• zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu wtryskarek poprzez przygotowanie form na czas
• zapewnienie właściwego poziomu części zamiennych służących ciągłości produkcji
• kontrola i optymalizacja kosztów utrzymania właściwego stanu technicznego form wtryskowych
• współpraca z technologiem, kierownikiem jakości oraz kierownikiem produkcji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych
• nadzór i organizowanie pracy narzędziowców

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości technologii tworzyw sztucznych
• doskonałej znajomości budowy i działania form wtryskowych
• zdolności managerskich do zarządzania podległym zespołem
• radzenia sobie ze stresem i presją czasu
• efektywnego realizowania zadań i osiągania celów, dynamizmu w działaniu
• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętności posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office
• znajomości środowiska CAD
• wykształcenia wyższego technicznego

Nasz Klient oferuje:

• pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
• przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
• szkolenia zawodowe
• wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom

Do nadesłanych aplikacji prosimy dodać klauzulę, zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OTTO Polska Sp. z.o.o

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.