Human Resources Poland Sp. z o.o.

Inżynier DevOps - Holandia

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Amsterdam

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Amsterdamie - szybko rozwijającej się firmy z branży Bitcoin, poszukujemy DevOps Security Engineera. Do obowiązków należeć będzie zarządzanie infrastrukturą oraz jej zabezpieczanie, wspieranie zespołu w jak najlepszym wprowadzaniu standardów zabezpieczeń oraz projektowanie architektury produktów.

Zatrudniony będzie także odpowiedzialny za sporządzanie szacunków stanu zabezpieczeń produktów i usług. Jednym z zadań będzie także tworzenie wewnętrznych procedur określających wgrywanie kodu oraz zarządzanie serwerami celem ochrony przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami.

Obowiązki:

· Sporządzanie raportów bezpieczeństwa,

· Przeprowadzanie Pentestów,

· Inżynieria wsteczna,

· Przeprowadzanie konsultacji na temat zabezpieczeń,

· Przeprowadzanie kontroli  stanu zabezpieczeń,

· Projektowanie skryptów i procedur testujących,

· Inne projekty dotyczące bezpieczeństwa.

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie (75k EUR rocznie)

· Współpracę z młodym zespołem nadciekawym projektem,

· Stałą i stabilną pracę.

Wymagania:

· Doświadczenie w kodowaniu (C, JavaScript, Python lub PHP),

· Doskonała znajomość środowisk Linux (Ubuntu, CentOS),

· Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa,

· Doświadczenie w DevOps (zarządzanie serwerami i chmurą, wirtualizacja),

· Wdrażanie kodu oraz projektowanie narzędzi,

· Umiejętność rozpoznania włamań i przeprowadzenia szybkich odpowiedzi,

· Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych (szyfrowanie, analiza kodu statycznego itp.),

· Projektowanie exploitów,

· Dogłębna znajomość różnego rodzaju narzędzi Proxy,

· Znajomość zagadnień Inżynierii Społecznej,

· Umiejętność pracy indywidualnej jak i w grupie.