Opis stanowiska pracy

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe inżynierskie.
•Doświadczenie nie wymagane, może być osoba bezpośrednio po studiach.
•Znajomość języka obcego na poziomie B1.
•Obsługa komputera (MS Office, AutoCad).
•Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:
•Prowadzenie dokumentacji budowy.
•Organizacja budowy i kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami, w szczególności techniczno-budowlanymi oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
•Sporządzenie harmonogramu budowy oraz harmonogramu naprawczego. Bieżąca aktualizacja harmonogramów prac budowlanych wraz z oznaczeniem wersji dokumentu.
•Bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi oraz podległymi pracownikami.
•Nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac.
•Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz natychmiastowe zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji.
•Nadzór nad koordynacją dostaw materiałów / urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów / urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową.
•Przeprowadzanie odbiorów prac Wykonawców.
•Przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Oferujemy:
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
•Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
•Niezbędne narzędzia do pracy.
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
•Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.
•Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.
•Udział w realizacji ciekawych projektów.

Prezentacja firmy

Firma Developerska realizujaca budowę osiedli mieszkaniowych na t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie