Opis stanowiska pracy

  • analiza i weryfikacja dokumentacji
  • znajomość pb,wt,itp.
  • opracowywanie kosztorysów i analizy cenowe
  • tworzenie zapytań ofertowych, kontrola merytoryczna i kosztowa
  • przygotowywanie zleceń i umów, negocjowanie warunków umownych
  • przygotowywanie harmonogramów, analizy harmonogramowe, weryfikacje i kontrola harmonogramów na projekcie
  • bieżące nadzorowanie prowadzonych projektów, komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, Inspektorami, Inwestorem

Wymagania

  • absolwent studiów technicznych - budowlanych
  • pasja w zakresie wykonywanego zawodu
  • otwarty umysł
  • szerokie zdolności analityczne
  • znajomość programów branżowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność, dyscyplina, otwartość i stanowczość w działaniu.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kontrola jakości